BİZ KİMİZ?
 
"www.giftinn.com" Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş.'nin online satış mağazasıdır. Kurumsal tanıtım web sayfamız "www.fayyamaner.com" adresinden şirketimizi detaylı inceleyebilirsiniz. 
 
Bolu'da yer alan Cadde, 14 Burda AVM, Narven Termal Kasaba ve Çanakkale 17 Burda AVM'deki mağazalarında zengin ürün çeşitliliği ve konforlu sunum alanları ile faaliyet gösteren firmamız aynı zengin deneyimi online olarak da müşterilerine sunmaktadır. Mağazalarımızda yer alan ithalatını gerçekleştirdiğimiz dünya markası Swarovski, kuyumculuk markaları Cetaş, Favori'nin yanı sıra Lacoste, Seiko, Armani, Welder gibi popüler saat markalarının yanı sıra, kusursuz işçilik ile tasarım altın takılar da www.giftinn.com sitemizde cazip kampanyalar ile yer almaktadır. 30 yılın deneyimi ile mağazalarında güven, mükemmeliyetçilik ve en iyi fiyat politikası ile hizmet veren giftinn, canlı destek ekibi ile satış sırasında ve satış sonrası aynı kaliteyi sürdürmektedir.
 
Sanal mağazacılıkta ilk adımlarını 2015 yılında atan Fay Yamaner’in online satış mağazası ‘’www.giftinn.com’’ misafirleri tarafından ulusal anlamda güvenle tercih edilmektedir.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR