İADE VE TESLİMAT ŞARTLARI

Giftinn.com'dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal, iade ve değişim için 0530 541 00 92 numaralı sanal mağaza destek hattımıza veya [email protected] mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Ürünü iade etmek istiyorsanız faturanızda yer alan İade Bölümünü eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece giftinn.com'dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Giftinn'e teslimatı sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri'nin, bu süre içinde www.giftinn.com'a e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri'ye teslim edilen ürünün www.giftinn.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin İade işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır. Aynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

İade etmek istediğiniz ürünü giftinn.com üye hesabınızdan iade talebi oluşturduktan sonra Yurtiçi Kargo "981099307" kod ile ücretsiz gönderebilirsiniz. 

İade Adresi: TABAKLAR MAH. CUMHURIYET CAD. BOZBEY APT. NO: 6A İÇ KAPI NO: 15 MERKEZ/ BOLU

Değişim & Bakım işlemleriniz için bize 0530 541 00 92 numaralı sanal mağaza destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

 

 

TESLİMAT

Hafta içi Saat 15:00'a, Cumartesi Saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise aynı iş günü içinde kargoya verilir. Pazar günü verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde kargoya verilir. Stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Stok durumunu öğrenmek için 0530 541 00 92 numaralı sanal mağaza destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR